Oyuncu Yazısı (Yusuf Ekrem Tapan )

Belki de Türkiye’de ki ilk ve tek oyun blogerı. Biz onu çok seviyor ve destekliyoruz. Ona oyunların efendisi denilme sebebi her oyundan bahsetmesi, tanıtması ve oyunlar hakkında ki bütün detayları vermesi kadar içimizden biri gibi bizim iyiliğimiz için hep oyun tanıttı. Ona biz neden oyunların efendisi ve efsane deme sebebimizi yazılarınızı okuyarak anlayabilirsiniz. Her bloğunun sonuna ‘’Sizde benim gibi hep oyunda kalın, Allah’a Emanet Olun!..’’ demesiyle tanınan ve bu dediği cümleyi artık bizde sitedeki yazılarımızda kullandığımız bir slogan oldu.

Şimdi size Yusuf Ekrem Tapan’ın oyunculuk ve oyunlarla ilgili her türlü kariyerini tanıtalım. Yusuf Ekrem çok iyi bir oyuncudur. Çok güzel bir oyun oynama tarzı olduğu gibi oynadığı oyunları çok güzel bir şekilde insanlara, takipçilerine sunabiliyor. Oyunculuk özelliğinden daha çok bir yazar gibi en iyi şekilde yazı yazma özelliği olan biridir. Sadeceekremoyunda.wordpress.com da değil, Rastgelelik.com adlı web sitede de yazdığı yazılarla bir yazar yeteneği olduğunu gösterdi bizlere.

Yusuf Ekrem’e bir robortaj da siz neden bir oyuncu olmak istemediniz sorusuna -‘’Çünkü ben böyle biri değilim. Herkesin bir özelliği bir yeteneği vardır. Benim de özelliğim ve yeteneğim oyunları iyi oynamak değil. Evet oyunları güzel ve iyi oynadığım doğrudur. Ama benim yeteneğim işte bu iyi oynadığım oyunları, yazmak ve sizleri sanki o oyundaymış gibi hissettirmek. Benim bir hayalim var. Bu hayalim bu blog ve bloglar, yazılar yani edebi metinleri iyi yazıp ödüller alıp ve zamanında bana sen hiçbir zaman iyi bir yazar olamasın diyenlere kendimi göstereceğim.’’  Diyip kalkmış gitmiştir. İşte bizim efsanemiz ve oyunların efendisi dememizin en büyük sebebi bu o istiyor, o aç, o bilgiyi istiyor ödüllere aç ve o bir Efsane…

Sizde benim gibi hep oyunda kalın.

Allah’a Emanet Olun

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s