New Star Manager (NSM)

Bu oyun sizlere tanıdık gelebilir. Daha önce de bu oyuna benzer bir oyun biliyorduk. Bu oyun NSS idi. Yani New Star Soccer. Çoğu kişi bu oyunu oynamıştır. Ama artık bu oyunu yenisi var. Çok benziyorlar birbirlerine, sadece birinde menejer bir diğerinde futbolcusunuz. Büyük fark bu işte, bu oyun aslında daha önceki sürümünden daha güzel, iyi ve zevkli. Yani artık günümüzde menejer oyunları çok arttı. Bu oyunlara insanlar ya da daha doğrusu futbol severler çok fazla ilgi gösteriyor. Bu oyuna da ilgi büyük ama günümüzde olan bazı menejer oyunları artık çok gelişmiş ve son derece kaliteli oyunlar. ‘’Bu nedenle New Star Manager’’ oyununa bu oyunlar yüzünden çok fazla bir ilgi yok.

Oyun da sizin bir takımınız var ve bu takımın da bir kadrosu var. Kadroyu siz istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ve diğer bir özelliğiyse maçlarda oyuncularınızı siz yönlendirdiğiniz için maçlarınızı kazanma şansınız daha çok artıyor. Kulübünüz de stadyumunuz var geliştirebilirsiniz. Bu tarz özellikleri olan ‘’New Star Manager’’ oyunu Türkiye’nin en iyi menejer oyunlarından biri olma yolunda ilerliyor. Aslında bu oyun çok zevkli ancak grafiklerinin biraz daha gelişmesi gerekiyor.

Five Aces Publishing Ltd. şirketi Türkiye’de ‘’Star’’ sloganıyla iyi bir seri oluşturup çok iyi yerlere gelmeye çalışıyorlar. Bu şirketin en popüler oyunlarından NSS yani ‘’New Star Soccer’’ oyunu ve NSM yani ‘’New Star Manager’’ bence iyi bir reyting ve indirme yakalayacaktır. Ayrıca diğer oyunları da Türkiye’de çok başarılı olup ve spor oyunları arasında çok iyi bir yere geleceğini düşünüyor ve tatmin ediyoruz. Bu seriye bir göz atsanız fena olmaz aslında.

Bu oyun serisi ile ve bütün oyunlar hakkında sorularınız, bilgileriniz ve önerileriniz için yorum yapabilir ve yusufekremtapan@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Sizde benim gibi hep oyunda kalın.

Allah’a Emanet Olun!..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s