Ekrem Oyunda da değişikler ard arda geliyor

Ekrem oyunda büyük değişiklikler. Ekremoyunda.wordpress.com web sitesinde sistematik ve üzücü haberler var.

Sitemizde çalışmalara devam edilirken yeni değişiklikleri takipçilerimizle paylaşılması istendi. Bu değişiklikler sizleri hem mutlu edebilir hem de üzebilir.

Sitemizin yöneticilerinden Yusuf Ekrem Tapan ve Mevlüt Baki Tapan web sitemizde olması beklenen değişiklikleri takipçilerimizi paylaşmak istediğini belirti. Yusuf Ekrem Tapan ve Mevlüt Baki Tapan sitemizde yapılan detaylı araştırmalar ve sosyal medya ile internetten alınan bilgiler üzerine sitemize ek olarak yeni bir kategori oluşmasını ön gördüler.

Ayrıca bu konu haricinde Yusuf Ekrem’den üzücü bir haber alındı. Yanlış anlamayın sağlığı yerinde sadece sitemiz hakkında yapılması gereken bir olay gecikecek.

İlk haber olarak sitemizin en iyi yazarlarından biri ve yönetici olan Yusuf Ekrem’den: Sitemizde sadece oyunlar hakkında bilgi ve haber dışında birde ünlü ve sevilen oyuncular hakkında bilgi alınıp hayatını ve kariyerlerini tanıtma gibi bir düşüncemiz var. Bunun için hala çalışmalara devam ediyoruz. Bunu bir yada iki hafta içerisinde devreye geçirmeyi düşünüyoruz ancak şuan çok yoğun çalışmalar içerisinde olduğumuz için büyük gecikmelerimiz olacak ve bu gecikmeler sizleri üzeceğini düşünüyoruz dedi.

Daha sonra bunun üzerine Mevlüt Baki’den: Yusuf Ekrem’in 2019 ilk 30 listesinin gecikebileceğini açıkladı ve bu listenin 20 gün sonra yayınlanacağını belirtti.

Bunun üzerine sitede yapılacak değişiklikler en geç bir ay içerisinde olacağını düşünüyoruz. İlk 30 listesi hakkında hala bir açıklama yapmayan Yusuf Ekrem sadece abisi Mevlüt Baki Tapan’ın dediklerinin doğru olacağını düşünüyoruz ve bu liste hakkında üzülürken yeni kategori için heyecanlanmaya başlıyoruz. Sitemiz hakkında ki gelişmeler devam ediyor. Olacak gelişmeleri sizlere sunacağız.

 Sitemiz hakkında ki bilgileri Rastgelelik.com adresinden de öğrenebilirsiniz.

Sitemiz hakkında ki sorularınızı abone olarak yorum kısmına yazabilir ve Rastgelelik.com/ekremoyunda adresine girerek soru sorabilirsiniz.

Sizde benim gibi hep oyunda kalın.

Allah’a Emanet Olun!..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s